Kadry i płace

Dział Wsparcia


Bezpłatne centrum pomocy

tel. 22 30 75 777

Pon. 10.00-16.00
Wt-Pt 9.00-16:00

Pomoc e-mail

pomoc@360kadryiplace.pl

Pon. 8.00-16.00
Wt-Pt 8.00-16:00


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy uruchomiony zostanie program 360 Kadry i płace?

Program 360 Kadry i płace został już uruchomiony. Wszyscy, którzy w czasie oczekiwania zapisali się na newsletter, otrzymają rabat 30% na wybrany pakiet na rok. Zapraszamy do zakładania kont oraz zakupu licencji!

Jakie deklaracje do US i ZUS są w 360 Kadry i płace?

W 360 Kadry i płace na początek zostaną udostępnione deklaracje PIT-11, PIT-4R, IFT i PIT-8AR w przygotowaniu. Dla ZUS – ZUA, ZZA, ZWUA, DRA, RCA, RSA. Inne deklaracje zostaną wprowadzone w kolejnych etapach prac nad rozwojem programu.

Jak się zalogować do programu 360 Kadry i płace?

Po udostępnieniu programu będzie można założyć darmowe konto lub skorzystać z konta do logowania w 360 Księgowość i zalogować się na tych samych danych.

Jak rozpocząć pracę w 360 Kadry i płace?

Po zalogowaniu się do programu system pokaże kartę firmy do uzupełnienia, wypełnij ją. Potem uzupełnij dzień wypłat w firmie. I zacznij dodawać karty pracowników w menu Wynagrodzenia > Pracownicy.

Zadaj pytanie

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

 
 

 

 


    Powiadom mnie o dostępności
    programu 360 Kadry i płace

    Zapisz się i bądź z nami w kontakcie. Powiadomimy Cię, kiedy program będzie gotowy do pracy!

    Administratorem danych osobowych jest Merit Aktiva Sp. z o.o. Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi newslettera, wysyłki wiadomości marketingowych i reklamowych. Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.