Kadry i płace

W czym możemy Ci pomóc?

Opłaty za licencję

Powiązane posty:


Opłaty za licencję

Licencja na 360 Kadry i płace jest opłacana miesięcznie. Faktury wystawiane są zawsze pierwszego dnia miesiąca i wysyłane na podany email do kontaktu.

W przypadku nieopłacenia faktury, nowa nie zostanie wystawiona, dopiero po opłaceniu zaległości faktura jest wystawiana i wysyłana do klienta.

Licencja nie odnowi się, jeśli nie otrzymamy płatności. Blokada licencji następuje w 15 dniu danego miesiąca.

Dostęp do danych nadal będzie, jednak nie dokonasz żadnych zmian i modyfikacji, również nie wyślesz deklaracji do urzędu lub do ZUS.

Zaprzestanie opłacania faktur nie jest równoznaczne z rezygnacją, o rezygnacji należy nas powiadomić wysyłając wiadomość na email pomoc@360kadryiplace.pl.

Pełny opis funkcjonalności oraz cen za pakiety znajdziesz tutaj.

 

Jeśli masz jakiekolwiek sugestie związane z programem, usprawnieniami lub funkcjonalnością, zgłoś do nas, każda sugestia jest dla nas ważna, a nie wykluczone że Twój pomysł zostanie wykorzystany w procesie usprawniania programu.

 

Powiadom mnie o dostępności
programu 360 Kadry i płace

Zapisz się i bądź z nami w kontakcie. Powiadomimy Cię, kiedy program będzie gotowy do pracy!

Administratorem danych osobowych jest Merit Aktiva Sp. z o.o. Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi newslettera, wysyłki wiadomości marketingowych i reklamowych. Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.

Zadaj pytanie

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.