Kadry i płace

W czym możemy Ci pomóc?


Jak wybrać odpowiedni pakiet 360 Kadry i płace?

Pytacie nas często o to, jak poprawnie wybrać pakiet 360 Kadry i płace, w tej krótkiej instrukcji wyjaśnię jak wybrać pakiet i policzyć cenę licencji miesięcznej.

Przykładem może być biuro rachunkowe, które ma dodanych 15 firm, w których rozlicza płace, w każdej firmie jest inna ilość wprowadzonych pracowników do rozliczenia. Ilość pracowników kształtuje się od 5 do 75. Jedna firma zatrudnia 5 pracowników a druga aż 75-ciu. Wybierając pakiet przy składaniu zamówienia wybierz taki, który będzie odpowiadał ilości pracowników w firmie w której jest największe zatrudnienie, czyli kieruj się firmą z zatrudnionymi 75 pracownikami. Czyli twoim wyborem będzie pakiet “Do 80“.

NIE SUMUJ ilości pracowników we wszystkich twoich firmach.

Aby policzyć koszt licencji policz ilość firm – pamiętaj 2 firmy masz w cenie podstawowej licencji, 3cia i każda kolejna firma, to dodatkowa opłata 11 zł netto miesięcznie, ilość dodatkowych firm zliczana jest dzień przed wystawieniem faktur, czyli na ostatni dzień poprzedniego miesiąca.

Koszty licencji w tym przypadku to:

  • licencja podstawowa Do 80 – 199 zł netto
  • 13 firm po 11 zł każda co daje 143,00 zł netto

Sumarycznie daje to nam kwotę 342,00 zł netto za miesiąc.


Drugim przykładem może być biuro rachunkowe które obsługuje 45 firm, z których największa ma zatrudnionych 25 pracowników. Do kalkulacji ceny weź licencję “Do 30” w cenie 119,00 zł netto oraz 43 dodatkowe firmy po 11 zł każda. Suma opłat za jeden miesiąc to kwota 592,00 zł netto.

Pamiętaj cena zależy od ilości pracowników w jednej z firm, gdzie jest ich najwięcej oraz ilości dodatkowych firm założonych na twoim koncie.

Jeśli masz nadal wątpliwości skontaktuj się z naszym działem wsparcia.

Powiadom mnie o dostępności
programu 360 Kadry i płace

Zapisz się i bądź z nami w kontakcie. Powiadomimy Cię, kiedy program będzie gotowy do pracy!

Administratorem danych osobowych jest Merit Aktiva Sp. z o.o. Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi newslettera, wysyłki wiadomości marketingowych i reklamowych. Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.

Zadaj pytanie

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.