Kadry i płace

W czym możemy Ci pomóc?


Jak wybrać odpowiedni pakiet 360 Kadry i płace?

Pytacie nas często o to, jak poprawnie wybrać pakiet 360 Kadry i płace, w tej krótkiej instrukcji wyjaśnię jak wybrać pakiet i policzyć cenę licencji miesięcznej.

Przykładem może być biuro rachunkowe, które ma dodanych 15 firm, w których rozlicza płace, w każdej firmie jest inna ilość wprowadzonych pracowników do rozliczenia. Ilość pracowników kształtuje się od 5 do 75. Jedna firma zatrudnia 5 pracowników a druga aż 75-ciu. Wybierając pakiet przy składaniu zamówienia wybierz taki który będzie odpowiadał ilości pracowników w firmie w której jest ich najwięcej, czyli kieruj się firmą z zatrudnionymi 75 pracownikami. Czyli twoim wyborem będzie pakiet “Do 80“.

NIE SUMUJ ilości pracowników we wszystkich twoich firmach.

Aby policzyć koszt licencji policz ilość firm – pamiętaj 2 masz w cenie podstawowej licencji, 3 i każda kolejna to dodatkowa opłata 11 zł netto miesięcznie, ilość dodatkowych firm zliczana jest dzień przed wystawieniem faktur, czyli na ostatni dzień miesiąca.

Koszty licencji w tym przypadku to licencja podstawowa Do 80 – 199 zł netto + 13 firm po 11 zł każda. Sumarycznie daje to nam kwotę 342,00 zł netto za miesiąc.

Jeśli masz nadal wątpliwości skontaktuj się z naszym działem wsparcia.

Powiadom mnie o dostępności
programu 360 Kadry i płace

Zapisz się i bądź z nami w kontakcie. Powiadomimy Cię, kiedy program będzie gotowy do pracy!

Administratorem danych osobowych jest Merit Aktiva Sp. z o.o. Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi newslettera, wysyłki wiadomości marketingowych i reklamowych. Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.

Zadaj pytanie

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.