Kadry i płace

W czym możemy Ci pomóc?


Jak wykorzystać Działy, Projekty i Centra kosztów?

Jeśli korzystasz już z programu 360 Księgowość, możesz zastosować Działy, Projekty i Centra kosztów. Ta funkcjonalność pomaga w głębszej analizie finansowej Twojej firmy. Możesz podzielić firmę na działy, dodać projekty i je rozliczać oraz dodać centra kosztów, które wskażą Ci która część Twojej firmy wymaga zmian i poprawek.

Tak samo możesz to zastosować w 360 Kadry i płace. Dodaj Te same działu, projekty i centra kosztów do kart pracowników, podczas przesyłania księgowania do 360 Księgowość system odpowiednio przypisze koszty do wprowadzonych elementów wynagrodzenia.

Możesz to dodać w menu Wynagrodzenia > Umowy > Po otwarciu karty pracownika  użyj opcji Wynagrodzenie zasadnicze > i tutaj określ poszczególne działy, project i centra kosztów.

Da Ci to szerszy pogląd na finanse, zobaczysz jak prosperują poszczególne komórki twojej organizacji, co pozwoli Ci podejmować decyzje oparte na szczegółowych danych. Do tej pory nie było to prawdopodobnie możliwe. Możesz już teraz skorzystać z dodatkowych opcji.

 

Powiadom mnie o dostępności
programu 360 Kadry i płace

Zapisz się i bądź z nami w kontakcie. Powiadomimy Cię, kiedy program będzie gotowy do pracy!

Administratorem danych osobowych jest Merit Aktiva Sp. z o.o. Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi newslettera, wysyłki wiadomości marketingowych i reklamowych. Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.

Zadaj pytanie

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.