Kadry i płace

W czym możemy Ci pomóc?


Bilans otwarcia kartoteki urlopowej

W 360 Kadry i płace musisz uzupełnić kartotekę urlopową pracowników. Bez tych danych system nie będzie mógł wyliczyć wynagrodzenia urlopowego lub dni urlopu, z których może pracownik skorzystać.

W tym celu przejdź do menu Wynagrodzenia > Pracownicy > otwórz kartę danego pracownika > przejdź do zakładki Umowy i tam w szczegółach umowy użyj opcji Kartoteka urlopowa.

Uzupełnij dni na początek okresu, w którym zaczynasz naliczanie wynagrodzeń.  Jeśli rozpoczynasz pracę w naszym programie od 01.01.2024 roku, to wpisz ile dni przysługuje pracownikowi na dany rok w kolumnie Wymiar dniowy.  W kolumnie Bilans otwarcia dniowy wpisz natomiast sumę wymiaru dniowego przysługującego na ten rok plus zaległy urlop z poprzedniego roku.

Poniżej tabeli pojawił się guzik Oblicz. Możesz go użyć i zweryfikujesz wtedy czy dane są poprawie ujęte.

Wyliczenie urlopu uzależnione jest od uzupełnionych danych w karcie pracownika, związanych z historią zatrudnienia. Aby ilość dni urlopu wyliczyła się poprawnie, uzupełnij dane o historii pracy w karcie pracownika. Możesz to zrobić w części Informacji ogólnych > Doświadczenie zawodowe oraz Wykształcenie.

Uzupełniony bilans otwarcia kartoteki urlopowej zapisz. Teraz możesz dodać dni wolne w menu Absencje.

Powiadom mnie o dostępności
programu 360 Kadry i płace

Zapisz się i bądź z nami w kontakcie. Powiadomimy Cię, kiedy program będzie gotowy do pracy!

Administratorem danych osobowych jest Merit Aktiva Sp. z o.o. Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi newslettera, wysyłki wiadomości marketingowych i reklamowych. Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.

Zadaj pytanie

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.